Застосування емалі для реставрації ванн
Емаль можна наносити валиком або пензлем, розкочуючи у всіх напрямках для отримання рівномірної товщини. Поверхня повинна бути підготовленою (ванну потрібно зачистити), без пошкоджень, чистою, сухою та знежиреною (знежирювати ХАРЧОВОЮ СОДОЮ).
Перед нанесенням пензлик потрібно підготувати. Висмикнути всі слабкі волоски, щоб вони не залишалися на ванні.
Розкрити відро з компонентом А (основа), ретельно перемішати його у заводській упаковці. Розкрити сулію з компонентом (затверджувач), вилити його повністю в ємність з компонентом А і ретельно перемішати протягом 10 хвилин. Після чого, залежно від температури матеріалу та навколишнього середовища, протягом 15-30 хвилин нанести на всю поверхню ванни. Замішуйте емаль вручну, ретельно вимішуючи дно та стінки.
Краще замішувати дерев'яною лопаткою. Після замішування одразу наносите склад на ванну, відстоювати емаль не потрібно, зверніть на це особливу увагу. Термін повного висихання 24 години.
ВАЖЛИВІ ЗАМІТКИ, ЧИТАТИ ОБОВ'ЯЗКОВО!
1. Температура емалі при нанесенні має бути в межах 22 градусів +-2 градуси. У зимовий час після отримання посилки емаль (не затверджувач) має постояти добу в теплому місці, наприклад біля батареї. Влітку навпаки емаль слід остудити. Робочий діапазон затверджувача не перевищує 25 градусів. Це обов'язково!
2. Замішуйте емаль ВРУЧНУ, ретельно вимішуючи дно і стінки протягом 10 хвилин, і відразу наносити, відстоювати емаль не потрібно, зверніть на це особливу увагу! Краще замішувати дерев'яною лопаткою. Якщо температура повітря менша за 20 градусів, то не починайте реставрацію взагалі. Спочатку нагрійте приміщення, особливо під ванною. Температура під ванною має бути близько 22 градусів +-2 градуси. Після замішування ВІДРАЗУ наносите емаль на ванну!
Тех. підтримка Plastall Україна (viber/telegram +380509390280)
Графік роботи:
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
1. Для зашкурювання ванни берете наждачку 40, 60 або 80. Люба з них підійде. Якщо є болгарка і круг, то теж варіант.
2. Якщо на ванні є ржавчина, її треба видалити. Якщо видалити не виходить, берете автошпаклівку і зашпакльовуєте ці місця.
3. Обезжирювати харчовою содою! Ні в якому разі не використовувати розчинники або ацетон. Тому що вони можуть вплинути на колір і строк служби ємалі.
Як обезжирювати харчовою содою показано на відео
https://www.youtube.com/watch?v=b_pEgUZGVMA&t=274s
4. Додатково візміть гумовий шпатель, щоб було легше і швидше наносити ємаль на ванну. Шпателем розтягуєте по ванні, валіком або пензликом розфарбовуєте. Так буде легче і швидше.
https://www.youtube.com/watch?v=ry-gCs9iD3Y&t=20s